Jeśli chcesz uzyskać dostęp do nowoczesnych narzędzi rozwoju dla siebie i swoich pracowników - nasz projekt jest właśnie dla Ciebie!
 
Uniwersytet Przedsiębiorczości to program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni Tobie i Twoim pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na rynku FMCG.
To również możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych z naszymi Partnerami oraz narzędzie ułatwiające komunikację z pracownikami GK Specjał.
 
Dołącz do nas! 
W jednym miejscu oferujemy Ci:
- szeroki zakres szkoleń e-learningowych, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy możecie zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną;
- szkolenia produktowe naszych partnerów, dzięki którym poznasz nowe produkty i promocje szybciej niż inni;
- możliwość udziału w warsztatach trenerskich, podczas których ugruntujesz wiedzę zdobytą dzięki e-learningowi, zastosujesz ją w praktyce i uzyskasz pomoc fachowców w każdej dziedzinie;
- narzędzia organizacyjne przydatne w codziennej pracy;
- system kontroli i motywacji pracowników.
 
Jak to działa?
To proste – wystarczy dostęp do komputera z łączem internetowym i trochę wolnego czasu!
Oferujemy bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej oraz stałe wsparcie i współpracę z opiekunem.
System działania platformy został opracowany w taki sposób, aby każdy z naszych franczyzobiorców zarządzał własną strukturą sklepów i pracowników w nich zatrudnionych.
To właśnie franczyzobiorca rejestruje się na platformie a następnie zakłada konta swoim pracownikom i przypisuje ich do swoich placówek, dzięki czemu ma stały podgląd ich postępów edukacyjnych.
Można to zrobić samodzielnie – instrukcja do pobrania, skorzystać z pomocy naszych koordynatorów odwiedzających sklepy lub kontaktując się z nami pod adresem kontakt@upspecjal.pl.
 
Szkolenia udostępniane na platformie nie są przypadkowe – zostały przypisane wg planu szkoleniowego dla 4 grup uczestników: franczyzobiorcy, kadry kierowniczej, liderów stoisk oraz pracowników podstawowych i wynikają z przypisanych im ścieżek rozwoju.
Całość programu edukacyjnego jest wsparta systemem kontroli i motywacji pracowników. Każdy uczestnik zaliczając szkolenia, zbiera punkty i wymienia je na nagrody!

Zobacz najnowszy katalog szkoleń zawierający opis najbardziej popularnych tematów. Stale rozwijamy nasze portfolio i chcemy dostosować się do Twoich potrzeb. Dlatego jeżeli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje, napisz do nas a my go zrealizujemy. Posiadamy wiedzę ekspertów i doświadczenie naszych partnerów biznesowych, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Zapraszamy do współpracy również producentów, którzy chcieliby za pośrednictwem naszej platformy zaprezentować swoje produkty docierając do ponad 7000 sklepów sieci Livio i Nasz Sklep. Uczestnicy Uniwersytetu są na bieżąco informowani o nowościach, akcjach producenckich i innych aktywnościach naszych Partnerów.

Czy chcesz uczestniczyć w prestiżowym programie wsparcia Twojego biznesu?
Czy chcesz mieć dostęp do wiedzy i doświadczeń ekspertów rynku FMCG?
Czy chcesz zarabiać więcej?
Udział w Uniwersytecie Przedsiębiorczości umożliwi Ci realizację tych celów.

Dołącz do nas i dowiedz się jak wiele możesz zyskać! Pamiętaj! Wykwalifikowana kadra to wyższe standardy Twojego biznesu, więcej zadowolonych klientów i większy zysk - to Twój Sukces!

Ta strona korzysta z cookies OK